Wierzyciel zgodnie art. 10 ust. 1 ww. ustawy ma prawo wyboru komornika na obszarze właściwości sądu apelacyjnego, na którym znajduje się siedziba kancelarii komornika właściwego zgodnie przepisami ustawy z dnia 17.11.1964r. - Kodeks postępowania cywilnego, z wyjątkiem spraw egzekucję z nieruchomości, wydanie nieruchomości,wprowadzenie w posiadanie nieruchomości,opróżnienie pomieszczeń, w tym lokali mieszkalnych z osób lub rzeczy oraz spraw, w których przepisy o egzekucji z nieruchomości stosuje się odpowiednio.

Obręb Śródmieście i Stare Miasto

Prosimy o wprowadzenie nazwy ulicy w poniższej wyszukiwarce:

Ulice zaczynające się na A:


51-671Wrocław (Wrocław-Śródmieście) 8 Maja
51-619Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Adama Mickiewicza 1-11 (n), 2-44 (p)
51-620Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Adama Mickiewicza 13-33 (n), 46-56 (p)
51-684Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Adama Mickiewicza 35-65 (n), 58-DK (p)
51-685Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Adama Mickiewicza 67-DK (n)
51-621Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Dąbska
51-612Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Jana Ignacego Paderewskiego
51-602Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Jana Kochanowskiego 1-DK (n)
51-601Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Jana Kochanowskiego 2-DK (p)
50-333Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Jana Matejki
51-608Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Ludomira Różyckiego 1-1d
51-612Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Al. Ludomira Różyckiego 2-DK (p), 7-DK (n)
51-621 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Aleksandra Kosiby
51-638 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Aleksandra Kotsisa
51-637 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Aleksandra Orłowskiego
51-606 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Aleksandra Świętochowskiego
50-249 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Alfreda Nobla
50-306 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Andrzeja Cinciały
51-677 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Andrzeja Potebni
51-618 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Andrzeja Wajdy
50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Antoniego Słonimskiego
51-629 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Antoniego Wiwulskiego
51-630 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Artura Grottgera
50-305 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Artura Młodnickiego
51-604 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Augusta Cieszkowskiego
50-329 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Augusta Hlonda
50-306 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Augusta Mosbacha

Ulice zaczynające się na B:


51-691 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bartosza Głowackiego
51-641 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bartoszowicka
50-325 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Barycka
51-688 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Belwederczyków
50-379 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Benedykta Polaka
50-350 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Benedyktyńska
51-650 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bernarda Canaletta Belotta
50-322 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bł. Edyty Stein
51-629 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Biegasa
50-254 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Chrobrego
50-257 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Drobnera
50-329 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Kominka
50-319 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Prusa 1-35 (n), 2-78 (p)
50-317 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Prusa 37-59 (n)
50-316 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bolesława Prusa 61-DK (n), 90-DK (p)
50-221 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bp. Tomasza Pierwszego
51-636 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Braci Gierymskich 1-33z (n), 2-26 (p)
51-640 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Braci Gierymskich 28-80 (p), 35-79 (n), 81-DK
51-658 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Brata Alberta
50-257 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) bulw. Słoneczny
50-267 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Bulw. Stefana Wyszyńskiego

Ulice zaczynające się na C:


50-336 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Chemiczna
51-659 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Cicha
51-691 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Cypriana Godebskiego
50-373 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Cypriana Kamila Norwida 1-7 (n), 2-16 (p)
50-374 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Cypriana Kamila Norwida 18-30 (p)
50-375 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Cypriana Kamila Norwida 9-DK (n), 32-DK (p)
51-621 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Czarnoleska
50-345 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Czerwonego Krzyża
50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Czesława Miłosza

Ulice zaczynające się na D:


50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Dolna

Ulice zaczynające się na E:


51-663 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Edwarda Abramowskiego
51-669 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Edwarda Dembowskiego 61-67 (n), 62-130 (p)
51-670 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Edwarda Dembowskiego 6/8-60 (p), 9-59 (n)
50-362 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Edwarda Suchardy
51-628 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Edwarda Wittiga
50-311 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Elizy Orzeszkowej
51-680 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Emilii Plater
51-640 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Eugeniusza Zaka

Ulice zaczynające się na F:


51-662 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Franciszka Stefczyka
50-236 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Franklina Delano Roosevelta
51-609 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Fryderyka Chopina
50-383 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Fryderyka Joliot-Curie
51-651 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Fryderyka Pautscha

Ulice zaczynające się na G:


50-344 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Gdańska
50-265 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Gen. Józefa Bema
51-685 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Gen. Józefa Sowińskiego
51-682 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Gen. Ludwika Mierosławskiego
50-355 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Grunwaldzka 1-21 (n), 2-24 (p)
50-356 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Grunwaldzka 23-49 (n), 26-42 (p)
50-357 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Grunwaldzka 46-DK (p), 51-DK (n)

Ulice zaczynające się na H:


50-250 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Brodatego
51-637 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Hipolita Rodakowskiego
50-241 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Pobożnego
50-242 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Probusa
51-631 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Siemiradzkiego
50-347 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza 114-DK (p)
50-335 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza 1-25 (n), 2-48 (p)
50-349 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza 27-75 (n), 52-92 (p)
50-348 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza 77-89 (n), 94-112 (p)
50-346 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Sienkiewicza 91-DK (n)
51-611 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Henryka Wieniawskiego

Ulice zaczynające się na I:


50-309 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ignacego Daszyńskiego 1-21 (n), 2-18 (p)
50-310 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ignacego Daszyńskiego 22-DK
50-371 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ignacego Łukasiewicza

Ulice zaczynające się na J:


51-636 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jacka Malczewskiego
51-606 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Baudouina de Courtenay
51-604 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Głogowczyka
50-325 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Henryka Pestalozziego
51-622 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Heweliusza
51-604 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana i Jędrzeja Śniadeckich
51-629 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Jerzego Urbańskiego
50-263 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Kilińskiego 1-DK (n)
50-264 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Kilińskiego 2-DK (p)
50-345 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Mikulicza-Radeckiego
50-305 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Sebastiana Bacha
51-638 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Stanisławskiego
51-692 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Szanieckiego
50-203 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jana Żiżki
51-658 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Janusza Korczaka
51-659 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jasna
50-260 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 11-49z (n)
50-303 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 145-DK (n)
50-302 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 146-DK (p)
50-258 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 18-68z (p)
50-257 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 1-9 (n), 2-16 (p)
50-262 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 51-89 (n)
50-261 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 70-94 (p)
50-301 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jedności Narodowej 91-125 (n), 96-122 (p)
51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jerzego Józefa Smoleńskiego
51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Jerzego Samuela Bandtkiego
51-672 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Becka
51-631 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Brandta
51-630 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Chełmońskiego
51-610 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Elsnera
50-308 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Lompy
50-376 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Marii Hoene-Wrońskiego
51-605 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Mianowskiego
51-639 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Pankiewicza
50-326 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Poniatowskiego
50-247 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Józefa Rostafińskiego
51-630 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Juliana Fałata
50-238 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Juliana Ursyna Niemcewicza
51-630 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Juliusza Kossaka

Ulice zaczynające się na K:


51-613 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kanałowa
50-328 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kanonia
50-328 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kapitulna
51-682 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Libelta
51-610 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Lipińskiego
50-368 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Marcinkowskiego
50-306 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Miarki
51-648 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 124-DK (p)
51-647 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 143-DK (n)
51-642 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 1-83 (n)
51-643 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 2-32 (p)
51-646 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 34-122 (p)
51-644 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Olszewskiego 85-141 (n)
51-609 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Karola Szymanowskiego
50-214 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kaszubska
50-328 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Katedralna
51-657 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kazimierska
51-618 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kazimierza Bartla
50-240 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kazimierza Jagiellończyka 1-15 (n), 2-20 (p)
50-239 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kazimierza Jagiellończyka 17-DK (n), 22-DK (p)
50-323 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kluczborska 1-23, 25
50-322 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kluczborska 24-26 (p), 27-29 (n), 30-DK
51-689 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kosynierów Gdyńskich 1-22
51-686 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kosynierów Gdyńskich 24-72 (p), 59-71 (n)
51-687 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kosynierów Gdyńskich 73-DK
51-631 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kożuchowska
50-233 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kręta 10-DK
50-237 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kręta 1-9
50-338 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Krzywa 1-19
50-361 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Krzywa 20-DK
51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Emila Szramka
51-691 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Franciszka Salezego Jezierskiego
51-658 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Grzegorza Piramowicza
50-306 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Konstantego Damrota
51-683 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Piotra Ściegiennego
51-686 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ks. Stanisława Brzóski
50-345 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ksawerego Liskego
50-202 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Księcia Witolda 1-59 (n), 2-50 (p)
50-203 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Księcia Witolda 52-DK (p), 61-DK (n)
50-210 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Kurkowa

Ulice zaczynające się na L:


51-639 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Leona Wyczółkowskiego
51-606 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ludwika Krzywickiego
51-628 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ludwika Pugeta
50-248 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ludwika Rydygiera 1-DK (n)
50-249 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ludwika Rydygiera 2-DK (p)
51-683 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ludwika Waryńskiego

Ulice zaczynające się na Ł:


50-353 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ładna
50-220 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Łowiecka
50-337 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Łukasza Górnickiego 11-DK (n), 14-DK (p)
50-352 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Łukasza Górnickiego 1-9 (n), 2-12 (p)

Ulice zaczynające się na M:


51-662 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Maksymiliana Jackowskiego 1-36
51-665 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Maksymiliana Jackowskiego 37-DK
51-605 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marcelego Handelsmana
51-649 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marcellego Bacciarellego
51-678 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marcina Borelowskiego
51-676 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marcina Kasprzaka
50-372 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mariana Smoluchowskiego
50-381 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marii Curie-Skłodowskiej 1-15 (n), 14-24 (p)
50-369 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Marii Curie-Skłodowskiej 26-DK (p), 29-DK (n)
50-380 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Michała Wrocławczyka
51-610 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mieczysława Karłowicza
50-325 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mieczysława Ledóchowskiego
50-201 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mieszczańska
50-327 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mieszka I
51-622 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Kopernika 1-11
51-617 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Kopernika 12-DK
50-354 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Reja 1-21 (n), 2-24 (p)
50-338 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Reja 23-47 (n), 26-58 (p)
50-343 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Reja 49-DK (n), 60-DK (p)
50-351 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 1-53, 55
50-334 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Mikołaja Sępa-Szarzyńskiego 54-DK (p), 57-DK (n)
50-353 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Miła
51-681 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Monte Cassino
50-241 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Myśliwska

Ulice zaczynające się na N:


51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Na Końcu
50-320 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Na Szańcach
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Najświętszej Marii Panny
50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Namysłowska
51-680 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Narcyzy Żmichowskiej
50-381 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Nauczycielska
50-324 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Norberta Barlickiego 1-25 (n), 2-28 (p)
50-313 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Norberta Barlickiego 27-DK (n), 30-DK (p)
50-314 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Nowowiejska 1-23 (n), 2-32 (p)
50-315 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Nowowiejska 25-47 (n), 34-80 (p)
50-340 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Nowowiejska 55-DK (n), 108-DK (p)
50-339 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Nowowiejska 82-106 (p)

Ulice zaczynające się na O:


50-368 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Odona Bujwida
50-320 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Oleśnicka
51-640 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Olgi Boznańskiej
50-233 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ołbińska 11-DK (n), 28a-DK (p)
50-237 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ołbińska 1-9 (n), 2-28 (p)
51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Oskara Kolberga
50-362 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Oskara Minkowskiego
50-212 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Otwarta

Ulice zaczynające się na P:


51-616 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Parkowa
51-672 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Partyzantów 1-18, 17-25 (n)
51-675 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Partyzantów 27-97 (n), 60-94 (p)
51-679 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Partyzantów 99-129 (n)
51-657 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pastelowa
50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pasterska 1-1c
50-226 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pasterska 2
50-247 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Paulińska
50-359 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piastowska 1-18
50-361 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piastowska 19-DK
51-674 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pierwszej Dywizji
51-637 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piotra Michałowskiego
51-664 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piotra Norblina
51-692 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piotra Wysockiego
50-353 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Piwna
50-265 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. gen. Józefa Bema
50-377 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 1-13 (n)
50-378 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 15-21 (n)
50-384 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 2-20 (p)
50-363 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 22-36 (p)
50-365 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 23-27 (n)
50-366 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Grunwaldzki 47/49-63 (n)
50-329 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Katedralny
50-328 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Kościelny
50-204 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Maxa Borna
50-232 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Powstańców Wielkopolskich
50-235 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Słowiański
50-223 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Stanisława Staszica 1-DK (n)
50-221 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Stanisława Staszica 2-28 (p)
50-222 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Stanisława Staszica 30-50 (p)
50-224 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Strzelecki
50-244 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. św. Macieja
50-341 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pl. Westerplatte
51-677 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Płk. Franciszka Nulla
50-213 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Podwórcowa
50-215 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pomorska 1-3
50-219 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pomorska 40-DK (p)
50-218 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pomorska 4-38 (p)
50-217 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pomorska 45-DK (n)
50-216 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Pomorska 5-43 (n)
51-659 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Promień
50-319 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Przeskok
50-213 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ptasia

Ulice zaczynające się na R:


51-690 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Rafała Krajewskiego
50-203 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Romana Dmowskiego
51-663 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Romualda Mielczarskiego
50-363 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Rondo Rondo Ronalda Reagana
50-334 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Rozbrat
50-304 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Rychtalska
51-629 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Rzeźbiarska

Ulice zaczynające się na S:


51-617 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Samuela Dicksteina
50-209 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Składowa
50-262 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) skwer Skwer Pionierów Wrocławskich
51-686 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) skwer Skwer Powstańców Warszawskich
50-234 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Słowiańska 1-DK (n)
50-235 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Słowiańska 2-DK (p)
51-681 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Smętna
50-344 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Sopocka
51-662 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Spółdzielcza
50-213 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Srocza
50-208 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stanisława Dubois 1-11
50-207 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stanisława Dubois 12-DK
51-610 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stanisława Moniuszki
51-636 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stanisława Noakowskiego
51-605 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stanisława Pilata
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Staromłyńska
51-617 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Banacha
50-305 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Jaracza
51-676 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Okrzei
50-330 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Wyszyńskiego 29-45 (n)
50-331 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Wyszyńskiego 52-80 (p)
50-332 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Wyszyńskiego 55-75 (n)
50-307 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Wyszyńskiego 96-DK (p), 99-DK (n)
50-321 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Żeromskiego 1-44
50-312 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefana Żeromskiego 45-DK
51-660 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefanii Sempołowskiej 1-25 (n), 2-32a (p)
51-661 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Stefanii Sempołowskiej 27-DK (n), 34-DK (p)
50-206 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Strażnicza
50-382 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Szczytnicka
51-685 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Szymona Konarskiego

Ulice zaczynające się na Ś:


50-256 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Śrutowa
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Anny
50-328 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Idziego
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Jadwigi
50-329 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Józefa
50-327 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Marcina
50-252 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Wincentego 1-27 (n)
50-251 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Wincentego 20-DK (p), 29-DK (n)
50-253 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Św. Wincentego 2-18 (p)
50-327 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Świętokrzyska

Ulice zaczynające się na T:


51-607 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Tadeusza Czackiego
51-621 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Tramwajowa
50-245 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Trzebnicka 1-29 (n)
50-246 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Trzebnicka 2-40 (p)
50-231 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Trzebnicka 31-35/37 (n)
50-368 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Tytusa Chałubińskiego

Ulice zaczynające się na U:


50-334 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ukryta
50-302 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Ustronie

Ulice zaczynające się na W:


50-341 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Walecznych
51-690 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Walerego Sławka
50-319 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Warzywnicza
50-249 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wąska
50-362 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wilhelma Roentgena
51-617 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Witelona
51-639 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Witolda Wojtkiewicza
50-201 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Władysława Jagiełły
50-243 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Władysława Łokietka
50-381 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Władysława Nehringa
51-639 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Władysława Ślewińskiego
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wodna
50-206 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wojciecha Cybulskiego 1-12, 14-16 (p)
50-205 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wojciecha Cybulskiego 13-DK (n), 18-DK (p)
51-664 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wojciecha Gersona
51-601 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wojciecha z Brudzewa
50-367 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyb. Ludwika Pasteura
50-370 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyb. Stanisława Wyspiańskiego
50-323 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wygodna
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyspa Bielarska
50-208 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyspa Kępa Mieszczańska
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyspa Piasek
50-266 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wyspa Słodowa
51-618 Wrocław (Wrocław-Śródmieście) Wystawowa

UlicaKod pocztowy 1Kod pocztowy 2Kod pocztowy 3
Abramowskiego Edwarda51-663
Aleja Dąbska51-62154-118
Aleja Kochanowwskiego Jana51-60151-60251-603
Aleja Matejki Jana50-333
Aleja Paderewskiego Ignacego Jana51-612
Aleja Różyckiego Ludomira51-60851-612
Anny Św.50-266
Antoniego50-073
Arrasowa50-056
Bacciarellego Marcelego51-649
Bacha Jana Sebastiana50-305
Bałuckiego Michała50-034
Banacha Stefana51-617
Bandtkiego Jerzego Samuela51-607
Barlickiego Norberta50-32450-313
Bartla Kazimierza51-618
Bartoszowicka51-641
Barycka50-325
Baudouina De Courtenay Jana51-606
Becka Józefa płk51-672
Belwederczyków51-688
Bema Józefa gen.50-265
Bema Józefa gen. Plac50-265
Benedykta Polaka50-379
Benedyktyńska50-350
Bernardyńska50-156
Białoskórnicza50-134
Biegasa Bolesława51-629
Bielarska Wyspa50-266
Biskupa Tomasza Pierwszego50-221
Biskupia50-148
Bogusławskiego Wojciecha50-03150-023
Bohaterów Getta Plac50-074
Bolesława Chrobrego50-25450-255
Bolesławiecka53-614
Borelowskiego Marcina51-678
Borna Maksa Plac50-204
Boznańskiej Olgi51-640
Bożego Ciała50-051
Braci Gierymskich51-63651-640
Brandta Józefa51-631
Braniborska53-680
Brata Alberta51-658
Brodatego Henryka50-250
Brzóski Stanisława ks.51-686
Bujwida Odona50-368
bulwar Kulczyńskiego Stanisława53-110
bulwar Piotra Włostowica53-110
bulwar Wyszyńskiego Stefana Kardynała50-267
bulwar Zwierzyckiego Józefa50-204
Canaletta Bernarda Belotta51-650
Chałubińskiego Tytusa50-368
Chełmońskiego Józefa51-630
Chemiczna50-336
Chojnowska53-617
Chopina Fryderyka51-609
Cicha51-659
Cieszkowskiego Augusta51-604
Cieszyńskiego Antoniego50-136
Cinciały Andrzeja50-306
Curie-Skłodowskiej Marii50-38150-369
Cybulskiego Wojciecha50-20650-205
Czackiego Tadeusza51-607
Czarnoleska51-621
Czerwonego Krzyża50-345
Czesława Błogosławionego50-159
Czysta50-013
Czysty Plac50-013
Damrota Konstantego ks.50-306
Daszyńskiego Ignacego50-30950-310
Dąbska Aleja51-621
Dembowskiego Edwarda51-67051-669
Dicksteina Samuela51-617
Długa53-65753-65853-633
50-065
Dmowskiego Romana50-203
Dobra53-678
Dolna50-304
Dominikański Plac50-159
Doroty Św.50-070
Drabika Stanisława50-071
Drobnera Bolesława50-257
Druckiego-Lubeckiego Franciszka Ksawerego50-036
Drzewna53-656
Dubois Stanisława50-20750-208
Ducha Św.50-153
Dunikowskiego Ksawerego Bulwar50-153
Dworcowa Nr Nieparzyste50-456
Elsnera Józefa51-610
Elżbiety Św.50-111
Fałata Juliana51-630
Flisacka50-224
Franciszkańska50-070
Franciszkański Plac50-070
Frycza-Modrzewskiego Andrzeja50-156
Gabrieli Zapolskiej50-032
Garbary50-11250-115
Garncarska50-156
Gdańska50-344
Gepperta Eugeniusza50-076
Gersona Wojciecha51-664
Głogowczyka Jana51-604
Głogowska53-621
Głośna53-616
Głowackiego Bartosza51-691
Gnieźnieńska53-633
Godebskiego Cypriana51-691
Góralska53-610
Górnickiego Łukasza50-35250-337
Grabarska50-079
Grabiszyńska  1-89, 2-7853-50153-50253-504
53-505
Grobla Kozanowska54-240
Grodzka50-11550-137
Grottgera Artura51-630
Grunwaldzka50-35550-35650-357
Grunwaldzki Plac50-37750-37850-384
50-36350-36550-366
Gwarna50-001
Handelsmana Marcelego51-605
Heweliusza Jana51-622
Hlonda Augusta Kardynała50-329
Hoene-Wrońskiego Józefa Marii50-376
Idaszewskiego Kazimierza skwer50-370
Idziego Św.50-328
Igielna50-117
Inowrocławska53-65353-65453-648
53-649
Jackowskiego Maksymiliana51-66251-665
Jadwigi Św.50-266
Jagiełły Władysława50-201
Jana Kapistrana Św.50-156
Jana Pawła II Plac50-13650-04350-079
Janickiego Klemensa50-157
Janiszewskiego Zygmunta50-372
Jaracza Stefana50-305
Jasna51-659
Jatki50-111
Jedności Narodowej50-25750-26050-258
50-26150-26250-301
50-30250-303
Jezierskiego Franciszka Salezego ks.51-691
Jęczmienna53-507
Jodłowa50-140
Joliot-Curie Fryderyka50-383
Józefa Św.50-329
Kanałowa51-613
Kanonia50-328
Kapitulna50-328
Karłowicza Mieczysława51-610
Kasprzaka Marcina51-676
Kaszubska50-214
Katarzyny Św.50-152
Katedralna50-328
Katedralny Plac50-329
Kazimierska51-657
Kazimierza Jagiellończyka50-23950-240
Kazimierza Wielkiego50-077
Kaznodziejska50-105
Kępa Mieszczańska Wyspa50-208
Kiełbaśnicza50-10850-10950-110
Kilińskiego Jana50-26350-264
Kluczborska50-32250-323
Kładka Bielarska50-266
Kładka Burzowa53-028
Kładka ogrodowa53-209
Kładka zwierzyniecka50-421
Kochanowskiego Jana Aleja51-60151-602
Kolberga Oskara51-607
Kolejowa53-50853-510
Kołłątaja Hugona50-00250-00350-004
50-00550-006
Komandorska 1-13, 2-1650-02150-022
Kominka Bolesława Kardynała50-329
Konarskiego Szymona51-685
Kopernika Mikołaja51-61751-622
Korczaka Janusza51-658
Kosiby Aleksandra51-621
Kossaka Juliusza51-630
Kosynierów Gdyńskich51-68651-687
Kościelny Plac50-328
Kościuszki 1-121, 2-11450-02950-02850-027
50-02650-02450-037
50-03850-01250-011
50-00850-44250-441
Kościuszki Tadeusza Plac50-02950-02850-027
50-02650-02450-009
Kotlarska50-15050-15150-120
Kotsisa Aleksandra51-638
Kożuchowska51-631
Kraińskiego Wincentego Ks.50-153
Krajewskiego Rafała51-690
Krawiecka50-148
Kręta50-23750-233
Krowia50-149
Krupnicza50-075
Kruszwica53-652
Krzysztofa Św. Plac50-056
Krzywa50-33850-361
Krzywickiego Ludwika51-606
Księcia Witolda50-20250-203
Kulczyńskiego Stanisława bulwar53-110
Kurkowa50-210
Kurzy Targ50-103
KuźniczaLedóchowskiego Mieczysława Kardynała50-32550-138
Legionów Plac50-04750-045
Legnicka53-67153-67353-672
53-67454-20354-202
54-2045420554-206
Lelewela Joachima53-505
Leszczyńskiego Stanisława50-078
Libelta Karola51-682
Lipińskiego Karola51-610
Liskego Ksawerego50-345
Litomska53-641
Lompy Józefa50-308
Lubińska53-62353-62453-625
Ludzi Ze Znakiem „P” skwer50-316
Łaciarska50-10450-14650-105
Ładna50-353
Łąkowa50-036
Łęczycka53-632
Łokietka Władysława50-243
Łowiecka50-220
Łukasiewicza Ignacego50-371
Macieja Św. Plac50-244
3993451-671
Malarska50-111
Malczewskiego Jacka51-636
Marcina Św.50-327
Marcinkowskiego Karola50-368
Marii Magdaleny Św.50-103
Matejki Jana Aleja50-333
Mennicza50-057
Mianowskiego Józefa51-605
Miarki Karola50-306
Michalczyka Kazimierza53-633
Michałowskiego Piotra51-637
Mickiewicza Adama51-61951-62051-684
51-685
Mielczarskiego Romualda51-663
Mierosławskiego Ludwika gen.51-682
Mieszczańska50-201
Mieszka I50-327
Mikołaja Św.50-12550-12850-127
50-126
Mikołaja Św. Plac50-110
Mikulicza-Radeckiego Jana50-345
Miła50-353
Minkowskiego Oskara50-362
Młodnickiego Artura50-305
Młodych Techników53-64753-64653-645
Modrzejewskiej Heleny50-071
Moniuszki Stanisława51-610
Monte Cassino51-681
Mosbacha Augusta50-306
Mostowa50-201
Muzealna50-035
Muzealny Plac50-035
Myśliwska50-241
Na Końcu51-607
Na Szańcach50-320
Nabycińska53-677
Najświętszej Marii Panny50-266
Namysłowska50-304
Nankera Biskupa Plac50-140
Nauczycielska50-381
Nehringa Władysława50-381
Niemcewicza Juliana Ursyna50-238
Noakowskiego Stanisława51-636
Nobla Alfreda50-249
Norblina Piotra51-664
Norwida Cypriana Kamila50-37350-37450-375
Noskowskiego Zygmunta51-611
Nowa50-082
Nowowiejska50-31450-31550-340
50-339
Nowy świat50-135
Nowy Targ Plac50-14150-14250-143
50-144
Nożownicza50-11950-147
Nulla Franciszka płk51-677
Odrzańska50-11350-114
Ofiar Oświęcimskich50-06950-059
Okrzei Stefana51-676
Oleśnicka50-320
Olszewskiego Karola51-64251-64351-644
51-64651-64751-648
Oławska50-12350-124
Ołbińska50-23750-233
Orląt Lwowskich Plac53-605
Orłowskiego Aleksandra51-637
Orzeszkowej Elizy50-311
Ostrów Tumski Wyspa50-328
Otwarta50-212
Paderewskiego Ignacego Jana Aleja51-612
Pankiewicza Józefa51-639
Parkowa51-616
Partyzantów51-67251-67551-679
Pastelowa51-657
Pasterska50-22650-304
Pasteura Ludwika Wybrzeże50-367
Paulińska50-247
Pautscha Fryderyka51-651
Pawła Św.53-614
Pawłowa Iwana53-604
Pestalozziego Jana Henryka50-325
Piasek Wyspa50-266
Piaskowa50-158
Piastowska50-35950-361
Pierwszej Dywizji51-674
Pilata Stanisława51-605
Piłsudskiego Józefa Marszałka Aleja50-04850-04950-033
50-04450-03250-020
50-01950-01750-016
50-01450-085
Pionierów Wrocławskich skwer50-262
Piramowicza Grzegorza ks.51-658
Piwna50-353
Plac Bema Józefa Gen.50-265
Plac Borna Maksa50-204
Plac Grunwaldzki50-37750-38450-378
50-36350-34550-366
Plac Katedralny50-329
Plac Kościelny50-328
Plac Macieja Św.50-244
Plac Polski50-156
Plac Powstańców Warszawy50-153
Plac Powstańców Wielkopolskich50-232
Plac Słowiański50-235
Plac Staszica Stanisława ks.50-22350-22250-221
Plac Strzelecki50-224
Plac Westerplatte50-341
Plater Emilii51-680
Pobożnego Henryka50-241
Pochyła53-512
Podwale 1-65, 2-5550-04350-04250-040
50-03950-010
Podwórcowa50-213
Polaka Benedykta50-379
Pomorska50-21550-21650-217
50-21850-219
Poniatowskiego Józefa Księcia50-326
Portowa53-633
Potebni Andrzeja51-677
Powstańców Warszawskich Skwer51-686
Powstańców Wielkopolskich Plac50-232
Poznańska53-63053-631
Probusa Henryka50-242
Promień51-659
Prosta53-50953-508
Prusa Bolesława50-31950-31750-316
Przejście Garncarskie50-107
Przejście Żelaźnicze50-107
Przeskok50-319
Psie Budy50-080
Pszenna53-506
Ptasia50-213
Pugeta Ludwika51-628
Purkyniego Jana Ewangelisty50-155
Reja Mikołaja50-35450-33850-343
Rejtana Tadeusza50-015
Robotnicza 1-69, 2-7253-60753-608
Rodakowskiego Henryka Hipolita51-637
Roentgena Wilhelma50-362
Roosevelta Franklina Delano50-236
Rostafińskiego Józefa50-247
Rozbrat50-334
Rozjezdny Plac53-505
Różyckiego Ludomira Aleja51-61251-608
Ruchu Oporu Olimp Skwer53-676
Ruska50-079
Rybacka53-656
Rybia53-056
Rychtalska50-304
Rydygiera Ludwika50-248,50-249
Rynek50-10150-10250-106
50-116
Rynek-Ratusz50-10150-10250-106
50-116
Rynek-Szczepiński53-625
Rzeźbiarska51-629
Rzeźnicza50-12950-13050-132
Salezjańska53-650
Sądowa50-046
Sempołowskiej Stefanii51-66051-661
Sępa – Szarzyńskiego Mikołaja50-35150-334
Siemiradzkiego Henryka51-631
Sienkiewicza Henryka50-33550-34950-348
5034650-347
Sierakowskiego Zygmunta51-678
Sikorskiego Władysława Gen.53-659
SkargiPiotra Ks.50-082
Składowa50-209
Skwer Ludzi Ze Znakiem „P”57-443
Skwer Pionierów Wrocławskich50-262
Skwer Powstańców Warszawskich51-686
Skwer Profesora Kazimierza Idaszewskiego50-370
Skwer Sybiraków50-224
Skwer Zbyszka Cybulskiego50-20550-206
Sławka Walezego51-690
Słowackiego Juliusza Aleja53-110
Słowiańska50-23450-235
Słowiański Plac50-235
Słubicka53-615
Smętna51-681
Smolecka53-610
Smoleńskiego Jerzego Józefa51-607
Smoluchowskiego Mariana50-372
Sokolnicza53-66053-676
Solidarności Plac53-661
Solny Plac50-06050-06150-062
50-063
Sołtysia53-652
Sopocka50-344
Sowińskiego Józefa gen.51-685
Spółdzielcza51-662
Srocza50-213
Stacyjna53-613
Stanisławskiego Jana51-638
Starogroblowa54-24054-241
Staromłyńska50-266
Staszica Stanisława ks. Plac50-22150-22250-223
Stawowa50-018
Stefana Czarnieckiego53-65053-65153-626
53-627
Stefczyka Franciszka51-662
Stein Edyty Błogosławionej50-322
Strażnicza50-206
Strzegomska 1-9, 2-1053-611
Strzegomski Plac53-681
Strzelecki Plac50-224
Stwosza Wita50-14850-149
Suchardy Edwarda50-362
Sukiennice50-107
Szajnochy Karola50-076
Szanieckiego Jana51-692
Szczepińska53-655
Szczytnicka50-382
Szewska50-13950-05350-121
50-054
Szpitalna53-511
Szprotawska53-617
Szramka Emila ks.51-607
Szymanowskiego Karola51-609
Ściegiennego Piotra ks.51-683
Ścinawska53-64253-62853-629
Ślewińskiego Władysława51-639
Śniadeckich Jędrzeja i Jana51-604
Środkowa53-662
Śrubowa53-611
Śrutowa50-256
Św. Anny50-266
Św. Barbary50-136
Św. Idziego50-328
Św. Jadwigi50-266
Św. Józefa50-329
Św. Macieja Plac50-244
Św. Marcina50-327
Św. Trójcy53-604
Św. Wincentego50-25250-25350-251
Świdnicka50-06450-06750-068
50-06650-02950-027
50-02850-030
Świebodzka50-046
Świętochowskiego Aleksandra51-606
Świętokrzyska50-327
Teatralna50-055
Teatralny Plac50-051
Tęczowa53-60153-60253-603
Tomasza Pierwszego Biskupa50-221
Tramwajowa51-621
Trzebnicka50-24550-24650-231
Trzemeska53-679
Ukryta50-334
Uniwersytecka50-145
Uniwersytecki Plac50-137
Urbańskiego Jerzego Jana51-629
Ustronie50-302
Walecznych50-341
Waryńskiego Ludwika51-683
Warzywnicza50-319
Wąska50-249
Westerplatte Plac50-341
Widok50-052
Wieniawskiego Henryka51-611
Wierzbowa50-056
Więzienna50-118
Wincentego Św.50-25250-25350-251
Wita Św.50-149
Witelona51-617
Wittiga Edwarda51-628
Wiwulskiego Antoniego51-629
Włodkowica Pawła50-072
Wodna50-266
Wojciecha z Brudzewa51-601
Wojtkiewicza Witolda51-639
Wolności Plac50-071
Wrocławczyka Michała50-380
Wróblewskiego Zygmunta51-61851-627
Wszystkich Świętych50-136
Wybrzeże Pasteura Ludwika50-367
Wybrzeże Wyspiańskiego Stanisława50-370
Wyczółkowskiego Leona51-639
Wygodna50-323
Wysockiego Piotra51-692
Wysoka53-512
Wyspa Bielarska50-266
Wyspa Kępa Mieszczańska50-208
Wyspa Ostrów Tumski50-329
Wyspa Piasek50-266
Wyspa Słodowa50-266
Wyspa Tamka50-137
Wystawowa51-618
Wyszyńskiego Stefana Kardynała50-33250-30750-330
50-331
Wyszyńskiego Stefana Kardynała bulwar50-267
Zachodnia53-04353-64453-622
Zaka Eugeniusza51-640
Zaporoska 1-13, 2-1053-51753-518
Zaułek Wolski50-023
Zbyszka Cybulskiego Skwer51-618
Zdrowa53-511
Zelwerowicza Aleksandra53-676
Zgorzelecka53-616
Zielińskiego Tadeusza 1-17, 2-1853-53153-532
Zielonego Dębu51-621
Zielonogórska53-617
Ziemowita53-678
Złotoryjska53-614
Zyndrama z Maszkowic50-202
Żagańska53-616
Żeromskiego Stefana50-321,
Żiżki Jana50-203
Żmichowskiej Narcyzy51-680
Żytnia53-506